Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana uchwytu na kwity parkingowe - opis jak to zrobić

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana uchwytu na kwity parkingowe - opis jak to zrobić

    No i parkujesz w Biedronce ? I do tego w Wódce ? :wink:

    A pojazd niechaj się sprawuje i finansów nie rujnuje. 8)

  • #2
    Wymiana uchwytu na kwity parkingowe - opis jak to zrobić

    Jeżeli zdarzy nam się ułamać uchwyt na kwity parkingowe lub tak jak w moim przypadku zostanie urwany na myjce w trakcie mycia szyb od środka, mamy dwa wyjścia:
    1. Zakupić uchwyt za około 6 zł w ASO i poprosić o jego wymianę serwis, który chętnie to zrobi za 168 zł albo
    2. Zakupić uchwyt za 6 zł i spróbować wymienić samemu, a może poniższy opis pomoże.
    Opis powstał dość "na gorąco" w kolejnych dniach postaram się go ulepszyć, oczywiście mile widziane sugestie. Oczywiście wszystko co robicie robicie na swoją odpowiedzialność opisany sposób mocowania dotyczy mojego samochodu może w innych wersjach jest inaczej.
    Załączone pliki
    Wyniki podane w ikonce poniżej mogą zawierać również zużycie paliwa przez system niezależnego ogrzewania tzw "Webasto" (bierze paliwo z baku samochodu)

    Komentarz


    • #3
      No i mamy pierwszy tutorial (chyba się nie mylę) dotyczący O3 Brawo !!! Dobra robota
      Pzdr
      Pzdr, Fredy
      Silnik w mojej O3 smaruje olej

      Komentarz


      • #4
        lukaszc2, gratulacje- piękny tutorial
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz


        • #5
          Może autor niech zrobi edycje tematu....,że to chodzi o 0III, bo w 0II jest inny system mocowania - na wcisk - dziś rozbierałem do przepuszczenia kabelka.....i szkoda, że sobie odrazu tego plastikowego g...a nie kupilem, bo bym odrazu zamocował, bo tez wyłamane :evil:
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            Przecież opis wymiany zrobiłem w dziale OIII więc na logikę dotyczy OIII a nie OII.
            Wyniki podane w ikonce poniżej mogą zawierać również zużycie paliwa przez system niezależnego ogrzewania tzw "Webasto" (bierze paliwo z baku samochodu)

            Komentarz


            • #7
              lukaszc2, tylko ta czerwona czcionka miejscami trochę słabo widoczna. Ale ogólnie jest
              رافال
              Spoty
              Cause freedom is a lonely road
              My O2FL

              Komentarz


              • #8
                Dzięki za instrukcję demontażu, zastanawiałem się nad wygłuszeniem słupka a nie chciałem uszkodzić tych plastików. Na wiosnę wezmę się za tą część auta.
                '15 O2fl liftback 1,4 mpi 80 km
                '13 O3 liftback 2,0 tdi dsg 150 km
                '10 A4 b6 avant 2,5 V6 tdi 163 km

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X